Únor 2016

Top seriály

26. února 2016 v 17:40 | Anežka

Top seriály

Ahojky,tak vás vítám po nějakém tom týdnu u nového článku.Tenhle článek bude o mých nejoblíbenějších seriálech.
Takže,jdeme rovnou na to:
1)Game of Thrones-tento seriál mě napadl hnedka první.Celej seriál má 5 sérií s tím že se teďka točí šestá série.
Je to v podstatě o moci,zabíjení a sexu.V seriálu jsou rody :
Starkové ze Zimohradu
rod Targaryenů z Dračího kamene
Lennisterové z Casterlyovi skály
Brateoni z Bouřlivého konce
Tyrollové z Vysoké zahrady
Boltni z Hrůzova
Tullyové z Řekotočí
Greyjoyové ze Železných ostrovů
Martellové z Dorne
Rod Bealishů
- skoro každej (ne-li každej) z těchto rodů si dělá nároky na ,,Železný trůn",ale na Železném trůně sedí rod Lennistrů.Ten má co dělat aby se na tom trůně udržel.Možná se někomu může zdát primitivní děj,nicméně po shlédnutí 1.sériee si myslím že opravdu rychle změní názor.Tento seriál se spíše pro kluky,nicméně znám i holky kterým se to líbí viz.já.Opravdu vřele dopořučuji a těsím se na 6.sérii.
2)Dvě socky-děj vypráví o Max a Carolline.Carolline byla millionářka díky jejímu otci a díky jejímu otci,
který okrádal lidi,aproto šel do vězení a Carolline se ocitla na mizině.Vzala práci servírky v bistru a tam se seznámila s Max.Max to je taková velice sympatická postava,je tak trochu vtipná perverzačka.No a spolu rozjedou pečení dortíku a založej si firmu Maxiny domácí dortíky a pokoušej se s firmou prorazit a být bohatý.Opět moc pěkný seriál.
3)The 100-je fantasy seroš.Je to o tom jak je lidstvo zničeno nukleárné válkou která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.A pokoušejí se na Zemi přežít.Je to seroš i pro kluky i pro holky a můžu vřele doporučit.
4)90210 Nová generace-je seroš o zazobaných středoškolácích v Beverly Hills.Lidi na tento seroš mají různý názor mě osobně se tenhle seriál docela líbí ne jako ty předešlí,ale jakože ujde.Tenhle seroš je spíše pro holky.

Doufám že sem vám dala nějakou inspiraci na co se podívat.Mějte se hezky.
Ahoj

Můj poslední týden

11. února 2016 v 17:09 | Angel

Můj poslední týden

Ahojky,vítejte u nového článku.Tento článek se bude zabývat tím,co bych dělala v poslední týden mého života.
Nevím jak to budu vidět za takových 10 let,každopádně teď to vidím takhle:
1.den-Po probuzení by na mě čekala výborná snídaně,nejspíš vafle s medem,babičin švesťák(btw. moje babička dělá nejlepší švesťáky na světě),poměrančoví džus a nekofeinové kafe:D.
Po vydatné snídani bych asi jela za babičkou,dědou,strejdou,tetou atd... se s nimy rozloučit.
Po této velké akci by byl už asi večer předpokládám tak 20:30 plus mínus.Šla bych si lehnou,protože další den bude náročný.
2.den-V 7:00 bych musela vstávat (né-li dřív),protože bysme s mojí nejlepší kámoškou a mojí mamkou jeli do ....Primarku.
I know je to takový možná už trošku ohraný,ale stejně.Po snídani bysme jeli všichni(já,mamka,Maruška-BFF) na nádraží.
A jelo by se.V Drážďanech bysme se koukli po památkách(jenom tak,aby se neřeklo) a šli do Primarku.Počítám že tm bysme se zdrželi tak 3 hodiny a pak bysme si dali asi něco k snědku a jeli domů...
3.den-V 8:00 probouzení,snídaně(palačinky s ovocem,čaj).Jelo by se na letiště a letěli bychom do....Dubaje..Byli bysme ubytováni v jednom z nejluxusnějších hotelů světa...Burj Al Arab..(kdo by nevěděl jak vypadá tak si to vygoogleteMrkající).
Opravdu se radši nekoukejte na ceny :D...Po ubytování,by následovala tůr po městě.Navštívily bysme památky jako je:Dubai Fountains,Burj Khalifa,Gurunanal Darbar Sikh Temple a další...
4.den- bysme si užívaly bazen,saunu a spa v hotelu.A večer....bysme nasedli do letadla a jeli do....Anglie...
5.den- V Anglii bych si dala s ostatníma(ano,píšu s ostatní,protože nevím s kým,ikdyž mě napadá hodně lidí) pořádnou,vydatnou Anglickou snídani a vyrazilo by se po památkách a nákupech....večer opět na letiště a tentokrát do Ameriky...
6.den-Po přistání bysme šli do hotelu třeba bychom se prospali nebo se šli saunit nebo něco takového a potom po památkách a nákupech atd....
7.den-Příjezd do Čech a poslední den bych strávila s rodinou.....

-kapánek deep konec...
Chtěla bych jenom na závěr říct že...většinou až když nám jde o život tak si uvědomíme že.. do řiti mě jde o život,proč sem to tenkrát neudělal takhle proč sem se bál atd......takže moje rada zní užívejte životaUsmívající se

S přáním krásneho dne
Anežka