Pizzeria-Caffe Castello

17. ledna 2016 v 16:31 | Anezka

Pizzeria-Caffe Castello

Ahojky,vítejte u dalšího článku.Tentokrát budu psát o pizzerii.Neberte to ,že bych tuto pizzerku chtěla zahambit nebo neopak nezáslužně vychvalovat, to ne.Bude to spíš můj názor a tip pro vás.
Budu mluvit o Pizzeria-Caffe Castello tady otkaz:http://www.zlatestranky.cz/firmy/Nymburk/H895236/PIZZERIA+-+CAFE+CASTELLO/
Když sem vešla vchodovými dveřmi ucítila jsem pizzu,neočekávaně.Měli to tam velice pěkné.Vkusně zařízené a řekla bych že by tam byla i hezká romantická večeře.Prostředí bylo teda moc pěkné až na vyjímku a to teda musím podotknou,toalety.Na to jak pěkná ta pizzerka byla si myslím že ty záchody by mohli bejt o moc lepší.
Po otevření dveří na WC sem ucítila nemilou vůni moči,prostor byl malí,ale nemůžu říct že by tam měli oprejskané zdi nebo ošklivé dvěře(u kterých bych se bála šáhnout na kliku).
Teď se vrhnem na jídlo.Já sem si objednala jednu z mích nejoblíbenějších pizz a tou je Hawaii.Musim říct že byla výborná.K ní sem měla malinovou limču.Ta byla taky vynikající, byli tam kousky malin a máta.Co sem se ptala ostatních spolusedících tak jim také chutnalo.Měli teda Vepř.krkovici na grilu a pizzu Quattro Salum.
Co se týče cen,tak ty byli kapánek vyšší.Myslím však, že za to jídlo tomu tak odpovídají.
Takže Pizzeria-Caffe Castello za mě dostává takovejch 8 bodů z 10.Určitě doporučuji.Myslím však že tato pizzerka se hodí spíše na nějaké schůzky nebo na večeři(s kamarády,ve dvou)nežli pro rodinu.
Děkuji za přečtení,můžete mi napsat nějakej koment a budu se tešit příště
Ahoj

(omoluvám se za neostrost fotek)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama