Leden 2016

Pizzeria-Caffe Castello

17. ledna 2016 v 16:31 | Anezka

Pizzeria-Caffe Castello

Ahojky,vítejte u dalšího článku.Tentokrát budu psát o pizzerii.Neberte to ,že bych tuto pizzerku chtěla zahambit nebo neopak nezáslužně vychvalovat, to ne.Bude to spíš můj názor a tip pro vás.
Budu mluvit o Pizzeria-Caffe Castello tady otkaz:http://www.zlatestranky.cz/firmy/Nymburk/H895236/PIZZERIA+-+CAFE+CASTELLO/
Když sem vešla vchodovými dveřmi ucítila jsem pizzu,neočekávaně.Měli to tam velice pěkné.Vkusně zařízené a řekla bych že by tam byla i hezká romantická večeře.Prostředí bylo teda moc pěkné až na vyjímku a to teda musím podotknou,toalety.Na to jak pěkná ta pizzerka byla si myslím že ty záchody by mohli bejt o moc lepší.
Po otevření dveří na WC sem ucítila nemilou vůni moči,prostor byl malí,ale nemůžu říct že by tam měli oprejskané zdi nebo ošklivé dvěře(u kterých bych se bála šáhnout na kliku).
Teď se vrhnem na jídlo.Já sem si objednala jednu z mích nejoblíbenějších pizz a tou je Hawaii.Musim říct že byla výborná.K ní sem měla malinovou limču.Ta byla taky vynikající, byli tam kousky malin a máta.Co sem se ptala ostatních spolusedících tak jim také chutnalo.Měli teda Vepř.krkovici na grilu a pizzu Quattro Salum.
Co se týče cen,tak ty byli kapánek vyšší.Myslím však, že za to jídlo tomu tak odpovídají.
Takže Pizzeria-Caffe Castello za mě dostává takovejch 8 bodů z 10.Určitě doporučuji.Myslím však že tato pizzerka se hodí spíše na nějaké schůzky nebo na večeři(s kamarády,ve dvou)nežli pro rodinu.
Děkuji za přečtení,můžete mi napsat nějakej koment a budu se tešit příště
Ahoj

(omoluvám se za neostrost fotek)



Co jsem dostala k Vanocům

8. ledna 2016 v 14:55 | Anežka

Co jsem dostala k Vanocům

Ahojky,vítám vás u nového článku.Já vím,já vím,už dlouho nebyl žádný článek.Neměla jsem čas a když byl tak sem se věnovala jiným aktivitám.Nebudu to dále okecávat a jdeme k tématu.Předem chci jen upozorňit že se nechci vychloubat tím co jsem dostala.To jsem zase odbočila.

Tyhle Vánoce....mi připadalo že jim něco chybělo.Nejspíš sníh,který nenapal,respektive,který napadl 2 týdny po vánocích.
Nic méně jsem teda dostala nějaký ty dárečky.
Dostala jsem toho docela hodně: Vatupenku do Kalichu na muzikál Pomáda
Tygrovaný župan,penál,diář,knížku,lak od Miss Sporty-Check Matte v odtínu 10,
další lak tentokrát od Maybelline New York ColoRama v odstínu 55,potom Avon Magic effects v ostínu topaz Btw.je to zase lak s krásnou barvou.
Oriflame lak veryme Pink Blush,taštičku na dámské potřeby opět od Oriflame a Gloss Booster Lychee od stejné firmy
Lesk na rty od Gabriella Salvete,odstín 06
Dále pak oblečení.Červené triko s pusou,za peníze od babičky jsem si koupila krop top ve slevě za 150Kč,Svetr šedivej za 250Kč,
Potom selfie tyč,láhev na cvičení a potom od kamarádky takovou koláž s věcma který mám ráda a fotkama s tou kamorádkou a je moc pěkná.
Brusle-moc pěkný

No a vůbec nejdražší věcí je nový mobil,jelikož ten staý jsem měla už od 5.třídy.
A koupila jsem si ho teda já a je to Lenovo A5000 Dual Sim.Ikdyž je to dual já tam mám jenom jednu simku a ten telefon normálně funguje bez problémů.Stál teda 3 900Kč.

Tady jsou fotk těch dárků



Nejsou zde všechny dárky,taky prosím omluvte mé pravopisné chyby,ale já spěchám a už to chtělo nějaký ten článek.


To je vše mějte se krásně.

Ahojky